INTER ELIMINISAO MAKSIMOVIĆA U LE: Lukaku vredi kao ceo Hetafe
NEMANjA Maksimović sa Hetafeom nije uspeo da iznenadi mnogo bogatiji i slavniji klub Inter u osmini finala Lige Evrope.
Foto: Tanjug/Ina Fassbender, Pool Photo via AP
Na neutralnom terenu u Gelzenkirhenu milanski velikan je slavio 2:0 protiv tima srpskog reprezentativca i izborio odlazak na "fajnal-ejt" u Nemačkoj (10-21. avgust).
Hetafe je imao šanse, prvu Maksimović već na startu, ali je Hamdanović bio odličan. Kod 0:1 Molina je propustio priliku da izjednači iz penala, pa više nije bilo spasa.
- Tužni smo, jer smo odlično igrali, a ispali - rekao je Hoze Bordalas, trener Hetafea. - Svakako sam ponosan na svoje igrače. Kada propustite prilike protiv ekipe kao što je Inter, onda ne možete ničem dobrom da se nadate. Samo Lukaku, njihov centarfor, vredi kao ceo naš tim.
Od takmičenja se oprostio i Danijel Aleksić, čiji je Bašakšehir posle 1:0 u Turskoj doživeo debakl u Kopenhagenu (0:3), a put ka finalu je nastavio Nemanja Matić sa Mančester junajtedom, pošto je i drugi put savladao LASK - 2:1 (u Austriji 5:0).
Parovi četvrtfinala: M. junajted - Kopenhagen, Šahtjor - Ajntraht/Bazel, Inter - Bajer L./Rendžers, Olimpijakos/Vulvs - Roma - Sevilja. Finale Lige Evrope je 21. avgusta u Kelnu, a pobednik, pored pehara, dobija i vizu za grupnu fazu Lige šampiona.
Preporučujemo
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Ovo je njegova prva reakcija (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
30. 12. 2025. u 19:58
OVO SU KRILI: Isplivala dugo čuvana tajna Ane i Bastijana
RAZVOD Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera bila je jedna od glavnih vesti prethodne godine.
02. 01. 2026. u 08:40
Komentari (0)