"PROTIV MILANA ĆEMO IZGLEDATI JOŠ BOLJE": Marko Marin najavio novi početak Crvene zvezde

Александар Илић
Aleksandar Ilić

27. 11. 2024. u 21:51

Fudbaleri Crvene zvezde su u utakmici petog kola Lige šampiona savladali ekipu Štutgarta, a nakon velike pobede i sjajne partije utiske je sumirao tehnički direktor kluba - Marko Marin.

ПРОТИВ МИЛАНА ЋЕМО ИЗГЛЕДАТИ ЈОШ БОЉЕ: Марко Марин најавио нови почетак Црвене звезде

FOTO: FK Crvena zvezda

- Pre svega bih  želeo da čestitam stručnom štabu i igračima na odigranoj utakmici. Veliki je uspeh pobediti vicešampiona Nemačke. Hvala i navijačima, ova podrška svima u klubu puno znači, pogotovo igračima kojima je ambijent na stadionu dao vetar u leđa i dodatnu snagu. Od velike je važnosti to što smo stigli do bodova, prvih u ovogodišnjem izdanju Lige šampiona, te sada imamo još veću želju da se borimo u narednim utakmicama. Mnogo nam je značio povratak određenih igrača, koji su se oporavili od povreda. Verujem da ćemo u mečevima protiv Milana, ekipe PSV i Jang Bojsa izgledati još bolje i da je ovo novi početak Zvezde u Ligi šampiona - rekao je Marko Marin.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RIJERA POD PRITISKOM: Poraz od Dortmunda mogao bi značiti kraj za španskog stručnjaka

RIJERA POD PRITISKOM: Poraz od Dortmunda mogao bi značiti kraj za španskog stručnjaka

U poslednjem ovosezonskom bundesligaškom meču pred svojim navijačima, Borusija Dortmund će od 20.30 na "Vestfalenu" ugostiti Ajntraht. Tim Nika Kovača ima pet bodova više od Lajpciga na dva kola do kraja i večeras bi mogao zaključati drugo mesto na tabeli, dok Frankfurt još uvek vodi žestoku borbu za mesto koje vodi u Evropu i pozitivan rezultat mu je preko potreban.

08. 05. 2026. u 06:59

Komentari (0)

Prva ogrebotina na novom automobilu najviše boli: Evo kako da je sprečite