SRBIN OSTAJE U MAĐARSKOJ: Matija LJujić produžio ugovor sa Ujpeštom
SRPSKI fudbaler Matija Ljujić nakon dobre sezone u Ujpeštu doneo je odluku da nastavi da igra u klubu iz Mađarske.
FOTO: Profimedia
Momak iz Prijepolja je sa ekipom iz Budimpešte potpisao ugovor na dve godine, uz opciju da on bude produžen na još jednu.
Izdanak omladinske škole Partizana je prošle sezone bio najbolji igrač Ujpešta. On je na 19 utakmica zebeležio 10 golova i četiri asistencije. Možda bi učinak bio i bolji, ali je zbog povrede propustio dobar deo sezone.
Mađarski velikan je nedavno završeno prvenstvo okončao na 10. mestu sa 37 bodova. Ekipa je uspela da ostane u najelitnijem rangu, pošto je imala šest bodova više od Kišvarde koja je zajedno sa Mezokovesdom ispala iz lige.
Ljujić je do sada u karijeri nastupao za lučansku Mladost, Rad, Žalgiris, Velington, Belenenseš, Bnei Jehudu, Gangvon, Hapoel Haifu i Sabail.
BONUS VIDEO: VATROMET KOD BEOGRADSKOG POBEDNIKA: Kad "delije" slave Zvezdinu titulu na Kalemegdanu
Preporučujemo
ZVEZDA DOVELA VAŽNO POJAČANjE: Stigao organizator igre za Ligu šampiona! (VIDEO)
10. 06. 2024. u 15:10
STARA DAMA LEČI EVROPKE RANE U RIMU: Vučica je (skoro) nepobediva na Olimpiku, ovde su slavili samo Inter i Napoli (plus Torino dva puta)
ROMA dočekuje Juventus na Olimpijskom stadionu u ključnom susretu u trci za kvalifikacije za Ligu šampiona.
01. 03. 2026. u 06:00 >> 03:00
DA LI JE MOGUĆE? Iran se povlači sa Svetskog prvenstva u fudbalu?! Evo ko će ga zameniti!
Najnovije vesti vezane za rat koji je otpočeo na Bliskom istoku, a napad na Iran bio je okidač za to, tiču se Svetskog prvenstva u fudbalu čiji su domaćin i Sjedinjene Američke Države.
28. 02. 2026. u 22:46 >> 23:00
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)