RADNIČKI OSTVARIO VELIKI USPEH: Kragujevčani poslednji učesnik polufinala Kupa Srbije

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

11. 04. 2024. u 18:02

RADNIČKI iz Kragujevca je poslednji polufinalista Kupa Srbije, pošto je na "Čika Dači" pobedio Novi Pazar sa 3:1.

РАДНИЧКИ ОСТВАРИО ВЕЛИКИ УСПЕХ: Крагујевчани последњи учесник полуфинала Купа Србије

Istorijski uspeh napravili su izabranici Feđe Dudića koji će se za trofej boriti sa Crvenom zvezdom, Partizanom i Vojvodinom. Ovo je ovom klubu prvi put da se nalazi među četiri najbolja tima u najmasovnijem takmičenju.

Što se ove utakmice tiče, u prvom poluvremena su četiri minuta domaćinu bila potrebna da povedu sa 2:0. Najpre je u 31. Kilijan Bevis doveo Kragujevčane do vođstva, a onda je u 35. minutu prednost uvećao Milutin Vidosavljević.

Gosti su uspeli u 73. minutu da smanje rezultat preko Nikole Srećkovića i tako unesu neizvesnost u utakmicu.

Krenuo je Novi Pazar po izjednačenje, ali je u osmom minutu nadokande vremena Dilan Ortiz postavio konačan ishod meča - 3:1.

Radnički igra fantastično ovog proleća, ovo mu je bila deveta pobeda, uz samo dva poraza od Crvene zvezde (5:0) i Mladosti (2:0).

BONUS VIDEO: POBEDA ATLETIKA: pogledajte kako su navijači dočekali svoj tim