NASTAVAK SARADNJE SA IGRAČEM KOJI JE CEO ŽIVOT U KLUBU: Atletikov zlatni potpis do leta 2025.

Milan Blažić

25. 03. 2024. u 19:19

KAPITEN fudbalera Atletiko Madrida Koke potpisao je novi ugovor sa čelnicima kluba, potvrđeno je danas na zvaničnom sajtu.

НАСТАВАК САРАДЊЕ СА ИГРАЧЕМ КОЈИ ЈЕ ЦЕО ЖИВОТ У КЛУБУ: Атлетиков златни потпис до лета 2025.

FOTO: Tanjug/AP

Koke (32) se današnjim potpisom obavezao na vernost čelnicima Atletika do juna 2025. godine što znači da će nastaviti da igra za klub u kom je ponikao i proveo celokupnu dosadašnju profesionalnu karijeru.

U dresu Atletika Koke je debitovao 2009. godine, a u svim takmičenjima odigrao je 626 utakmica i postigao 47 golova. Ove sezone je već odigrao 39 mečeva u svim takmičenjima i nezamenljiv je u startnoj postavi ekipe trenera Dijega Simeonea.

Sa Atletikom je dva puta osvojio Ligu Evrope (2012. i 2018), dva puta je bio šampion Španije (2014. i 2021) i jednom pobednik Kupa kralja (2013).

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.

06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01

Komentari (0)

AUDIO BM SLUŠNI APARATI: Novogodišnja čarolija zvuka