AL HILAL BEZ GREŠKE: Mitrović i Sergej jednom nogom u polufinalu azijske Lige šampiona

05. 03. 2024. u 21:20

Fudbaleri Al hilala savladali su na svom terenu ekipu Al etihada rezultatom 2:0 u četvrtfinalu azijske Lige šampiona.

АЛ ХИЛАЛ БЕЗ ГРЕШКЕ: Митровић и Сергеј једном ногом у полуфиналу азијске Лиге шампиона

Od starta je Žesusova ekipa nametnula svoj ritam i stavili do znanja protivniku da se oni u ovom meču pitaju. Iako se čekalo četrdeset minuta na prvi pogodak, navijačima Al hilala se isplatilo jer je najbolji strelac ekipe Aleksandar Mitrović postigao svoj 30 gol. Nakon što je oboren u šesnaestercu, uzeo je loptu i samouvereno izveo penal za 1:0.

Samo dva minuta kasnije, Salem al Dasari je povisio na 2:0 nakon asistencije Malkoma. Sa tim rezultatom se i otišlo na odmor.

U drugom delu utakmice nije bilo većih uzbuđenja. Al etihad je pokušao da učini meč interesantnijim, ali nakon što je Ngolo Kante, nakon VAR provere zaradio crveni karton, jasno je bilo da će Al hilal bez većih problema privesti meč kraju.

Drugi srpski igrač Sergej Milnković Savić odigrao je 85. minuta i za to vreme nije imao zapaženiji učinak, sem što je zaradio žuti karton u 79. minutu.

Revanš meč je na programu 12. marta u Džedi.

BONUS VIDEO: NOVI GOL PARTIZANA: Natho drugi put strelac protiv Železničara

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna prestala da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna "prestala" da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

Rusija ovih dana sa ponosom ističe da na Evropskom prvenstvu u boksu čiji je domaćin Srbija njeni takmičari mogu da nastupaju uz sva državna znamenja, a i pod imenom zemlje iz koje su, kao i da se himna Ruske Federacije intonira kada neko od Rusa dođe do zlatne medalje. Međutim, baš sa tom himnom desio se jedan neočekivani problem. A onda je usledila vrlo emotivna scena...

28. 04. 2024. u 19:44