SKANDAL POTRESA HRVATSKU: Sudija psovao jer je Dinamo Zagreb primio gol (VIDEO)

Filip Milošević

01. 03. 2024. u 16:57

Nakon pet dana od odigravanja meča Dinamo Zagreb - Rijeka lavna tema je VAR skandal zbog snimaka razgovora sudija koji je procurio u javnost.

СКАНДАЛ ПОТРЕСА ХРВАТСКУ: Судија псовао јер је Динамо Загреб примио гол (ВИДЕО)

Posle nekoliko snimaka u prethodna tri dana, ali i ostavke šefa sudijske komisije Bruna Marića, pojavio se još jedan - sa derbi meča odigranog nedavno na Maksimiru između Dinama i Rijeke.

Dinamo je pobedio u tom meču 1:0 golom Frana Brodića iz penala u 94. minutu dok je gostima, još u prvom poluvremenu, poništen gol.

Ova situacija se desila u 48.minutu kada je Rijeka postigla gol i povela na Maksimiru, ali je posle VAR-a ovaj gol poništen.

- I to je gol, nema faula. J*** ti Bog majku, u pi*ku ti j*** Bog majku, a ništa… - psovao je jedan od sudija.

Na snimku se ne može utvrditi koji tačno od sudija je izgovorio ove psovke.

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna prestala da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna "prestala" da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

Rusija ovih dana sa ponosom ističe da na Evropskom prvenstvu u boksu čiji je domaćin Srbija njeni takmičari mogu da nastupaju uz sva državna znamenja, a i pod imenom zemlje iz koje su, kao i da se himna Ruske Federacije intonira kada neko od Rusa dođe do zlatne medalje. Međutim, baš sa tom himnom desio se jedan neočekivani problem. A onda je usledila vrlo emotivna scena...

28. 04. 2024. u 19:44