"JEDNU PONUDU JE BILI TEŠKO ODBITI": Morinjo otkrio da je imao poziv od dve reprezentacije
PORTUGALSKI fudbalski trener Žoze Murinjo izjavio je da odbio ponude da bude selektor Portugalije i Engleske, prenosi britanski "San".
FOTO: AP/Tanjug
Iskusni stručnjak je trenutno bez angažmana, pošto je pre mesec dana dobio otkaz u Romi, gde ga je nasledio Danijele de Rosi.
On je u razgovoru sa nekadašnjim engleskim reprezentativcem Riom Ferdinandom otkrio da je u prethodnih nekoliko godina imao dosta dobrih ponuda.
- Odbio sam neke sjajne ponude za posao. Jedna je ona koju je bilo jako, jako teško odbiti, a to je ponuda Portugalije. Mogao sam da budem njihov selektor, ali mogao sam da budem i tvoj selektor - rekao je Murinjo Ferdinandu i dodao:
- Da, da, ponuda je bila tu, na stolu - otkrio je Žoze i tako otkrio da je mogao da trenira "gordi albion".
Ovaj 61-godišnjak iz Setubala je dve i po godine bio menadžer Mančester junajteda.
- Voleo sam svoj posao, ali mislim da mi mediji nisu pomogli dok sam bio menadžer Mančester junajteda - naveo je Murinjo.
Portugalac je u karijeri trenirao Leiriju, Porto, Čelsi, Inter, Real Madrid, Mančester junajted, Totenhem i Romu.
BONUS VIDEO: Nestvarno - ovo su Rusi zasvirali kada su fudbaleri Zvezde izašli na teren u Sankt Peterburgu
Preporučujemo
NADAL DEMANTOVAO CEO SVET! Federer i ja nismo prijatelji, a šta je tek rekao za Đokovića
15. 02. 2024. u 08:44
VATERPOLO DRAMA! Nestvarna završnica i trijumf Srbije kakav nije viđen
15. 02. 2024. u 13:39
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
SVET JE ZAPANjEN! Niko ne može da veruje šta je Rus uradio u Srbiji! (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju - "uplela" se i Srbija.
11. 03. 2026. u 17:01 >> 17:43
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)