POZNATO IME NA KLUPI: Nemac preuizma Barselonu?
Bivši trener Bajerna iz Minhena, Hans Flik figurira kao moguća zamena za Ćavija na klupi Barselone.
FOTO: Tanjug/AP
Pouzdani italijanski novinar Fabricio Romano plasirao je danas vest, da je bivši trener Bajerna i Nemačke reprezentacije spreman da preuzme klupu Barselone.
Flik je bez posla otkako je dobio otkaz na klupi reprezentacije Nemačke, prošle godine.
Podsetimo, Hans Flik se afirmisao kao trener Bavaraca u sezoni 2020/2021 kada je sa ekipom iz Minhena osvojio sve trofeje. Nakon toga preuzeo je kormilo Nemačkog nacionalnog tima, ali se nakon elinacije u grupnoj fazi svetskog prvenstva u Kataru, a potom i serije loših rezultata u prijateljskim mečevima rastao sa fudbalskim savezom Nemačke.
BONUS VIDEO: ZVEZDA POČELA PRIPREME: Vladan Milojević odradio prvi trening po povratku u klub
Preporučujemo
ŠOK NA MALOM KALEMEGDANU! Miloš Teodosić pregovara o povratku u Italiju
07. 02. 2024. u 08:53
"BOMBA" NA MALOM KALEMEGDANU! Bivši košarkaš Reala potpisao za Zvezdu
07. 02. 2024. u 15:55
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)