LUKA JOVIĆ JE MILANOV SPASILAC: Srbin ušao sa klupe i doneo pobedu "rosonerima" (VIDEO)

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

03. 02. 2024. u 20:02

SRPSKI fudbaler Luka Jović nastavio je sa sjajnim igrama za Milan. On je bio junak "rosonera" koji su kao gosti trijumfovali protiv Frozinonea sa 2:3 u 23. kolu Serije A.

ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ МИЛАНОВ СПАСИЛАЦ: Србин ушао са клупе и донео победу росонерима (ВИДЕО)

Ušao je 26-godišnji napadač u igru u 80. minutu i samo minut mu je bio potreban da zatrese mrežu rivala. Taj gol se isposostavio kao pobedonosni.

On se sjajno snašao nakon greške odbrane domaćeg tima. Šutirao je iz prve sa nekih šest metara i taj udarac nije uspeo da zaustavi Stefano Turati.

Joviću je ovo bio peti gol u Seriji A, a sedmi u poslednjih 10 mečeva u svim takmičenjima. Pored pogodaka u prvenstvu, dva puta je pogodio u osmini finala Kupa protiv Kaljarija (4:1).

Milan je i dalje treći na tebeli sa 49 bodova. Ispred njega su Juventus sa 53 i Inter sa 54 boda.

BONUS VIDEO: Vatromet i slavlje "orlova" - Srbija je na EURO nakon 24 godine