VAN DAJK: Ne želim da pričam o Klopu, izjave su izvučene iz konteksta
KAPITEN fudbalera Liverpula Virdžil van Dajk izjavio je danas da je 100 odsto posvećen klubu i dodao da su njegovi nedavni komentari o budućnosti u klubu sa Enfilda "izvučeni iz konteksta", prenosi Skaj sports.
Foto: EPA-EFE/PETER POWELL
Britanski mediji podsećaju da je Van Dajk pre nekoliko dana izjavio da nije siguran da li će u budućnosti igrati za Liverpul.
- Mnogo toga je izvučeno iz konteksta. Da budem 100 odsto jasan, potpuno sam posvećen klubu. Volim klub, volim navijače. Sve je izvučeno iz konteksta, rekao je Van Dajk, prenosi Skaj Nemačka.
Menadžer Liverpula Jirgen Klop je pre pet dana objavio da će napustiti klub sa Enfilda na kraju sezone.
- Ništa se nije promenilo, ne radi se o meni. Pre pet dana nismo ni pričali o mom ugovoru. Objava Klopa je bila veliki šok za svakog od nas, koji smo povezani sa klubom. Želimo da nastavimo dalje i da ostvarimo ciljeve o kojima smo sanjali na početku sezone. U dobroj smo poziciji i daćemo sve od sebe. Potpuno sam posvećen klubu i mnogo ga volim. Volim svaku sekundu u ovom klubu. Ja sam kapiten Liverpula, rekao je holandski fudbaler.
- Biće čudno da nema Klopa naredne sezone. Međutim, ne želim previše da govorim o tome, jer smo fokusirani na stvari koje želimo da postignemo, dodao je Van Dajk, koji ima ugovor sa Liverpulom do juna 2025. godine.
BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez
Preporučujemo
"NE DIRAJTE SRBE"! Košarkaške zvezde hitno se obratile Evroligi zbog Zvezde i Partizana
31. 01. 2024. u 09:17
NOVAK ĐOKOVIĆ JE GOTOV! Bivši francuski teniser smatra da je završena dominacija Srbina
31. 01. 2024. u 08:46
ŠOK U NBA! Bogdanović isprašio Lebrona, pa se pojavila informacija da napušta Atlantu
31. 01. 2024. u 08:04
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)