STIŽU MILIONI: Novak Đoković zaradio rekordnu sumu novca u Sinsinatiju
Najbolji srpski teniser Novak Đoković treći put u karijeri osvojio je titulu na mastersu u Sinsinatiju, pošto je u finalu posle četiri sata velike borbe savladao svetskog "broja 1" Španca Karlosa Alkaraza 5:7, 7:6 (9:7), 7:6 (7:4).
Foto AP
Srbin je pored 1.000 poena u Sinsinatiju zaradio i više od milion dolara. Novak je osvajanjem mastersa u Ohaju inkasirao tačno 1.019.335 dolara, što je za pet odsto više u odnosu na ono što je dobio prošlosezonski pobednik Borna Ćorić.
Poraženi u ovogodišnjem finalu Karlos Alkaraz je prihodovao 556.630 dolara.
Polufinalisti Saša Zverev i Hubert Hurkač su zaradili po 304.375, dok su četvrtfinalisti Tejlor Fric, Adrijan Manarino, Aleksej Popirin i Maks Parsel dobili po 166.020 dolara.
Preporučujemo
KO JE SRBINOV ĐUŠKO? Novak Đoković otkrio misteriju koja je zanimala ceo svet (FOTO)
21. 08. 2023. u 08:18
"ŠAMPIONE"! Karlos Alkaraz plakao kao kiša, pa se poklonio najvećem svih vremena
21. 08. 2023. u 08:06
TEŽAK ZADATAK PRED BARSELONOM: "Žuta podmornica" zna kako se pobeđuje lider prvenstva - nečijoj seriji pobeda dolazi kraj
NA stadionu „Seramika“, popularnom Madrigalu, u nedelju popodne biće odigran jedan od najzanimljivijih mečeva kola u La ligi, gde će vodeća Barselona gostovati trećeplasiranom Viljarealu.
21. 12. 2025. u 09:04
DELIJE I GROBARI PLAČU! Zvezdaš doveo dedu od 96 godina prvi put na stadion Partizana - ono što se tamo desilo, svi će pamtiti (VIDEO)
Najnovije vesti iz fudbala - prilično su emotivne.
22. 12. 2025. u 16:43
AMERIKANAC JASAN: "Ukrajinci, privatno, priznaju da će izgubiti Donjeck, ali..."
POTPREDSEDNIH SAD Džej Di Vens izjavio je danas da su teritorijalna pitanja ključna tačka sporenja u pregovorima.
22. 12. 2025. u 19:29
Komentari (0)