PARTIZAN NAPUNIO MREŽU DRAVE: Meč igrala dva tima crno-belih, bolje se snašli "drugopozivci" (VIDEO)

10. 07. 2023. u 19:24

PARTIZAN je u sklopu priprema za fudbalsku sezonu 2023/2024 odigrao prijateljski meč sa Dravom iz Ptuja i pobedio sa 3:0 (0:0).

ПАРТИЗАН НАПУНИО МРЕЖУ ДРАВЕ: Меч играла два тима црно-белих, боље се снашли другопозивци (ВИДЕО)

Trener crno-belih, Igor Duljaj, odlučio je da startnu postavu čine Jovanović, Ilić, Marković, Filipović, Antić, Kanute, Belić, Trifunović, Pantić, Terzić i Nikolić, no oni,  i pored inicijative, nisu uspeli da matiraju golmana domaćih Janžehovića.

"Slika" se promenila kada je Duljaj u nastavku meča ubacio  u igru Stevanovića, Saničanina, Šćekića, Živkovića, Baždara, Stjepanovića, Aleksića i, dvostrukog strelca, Andriju Pavlovića.

Prvi gol on je postigao u 63. minutu, dobro se snašavši na oko 15 metara od svoje mete...

... da bi u 88. minutu oduzeo loptu centralnom štoperu Drave, stuštio se ka golu i iznova zatresao mrežu.

Konačnih 3:0 u korist Partizana postigao je Siniša Saničanin, glavom u trećem minutu sudijske nadoknade, posle kornera sa desne strane.

BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez