OSTAJE U BUNDESLIGI: Mario Gece produžio ugovor sa Ajntrahtom
NEMAČKI fudbaler Mario Gece potpisao je novi ugovor sa Ajntrahtom iz Frankfurta kojim se obavezao na ostanak u Bundesligašu do juna 2026. godine.
Foto: EPA-EFE/JOSE SENA GOULAO
Ovaj 31-godišnjak je prošlog leta stigao u Ajntraht iz PSV Ajndhovena i odmah postao nezamenljiv u startnoj postavi trenera Olivera Glasnera.
Iskusni vezista je odigrao 45 utakmica za klub iz Frankfurta u svim takmičenjima i postigao tri gola i upisao tri asistencije.
Bivši reprezentativac Nemačke je sa državnim timom 2014. godine postao prvak sveta, a baš njegovim golom u produžecima finala Mundijala "panceri" su stigli do pehara.
Pre Ajntrahta i PSV Ajnhovena, Gece je u dva navrata igrao za Borusiju iz Dortmunda, a između toga je bio član Bajerna iz Minhena.
BONUS VIDEO: ŠAMPIONSKA ŽURKA NA MARAKANI: Crvena zvezda je (ponovo) šampion Srbije
Preporučujemo
ĐOKOVIĆ OTVORIO DUŠU POSLE POBEDE: Bilo je iscrpljujuće, a kad uđe "crv" u glavu...
02. 06. 2023. u 21:11
ĐOKOVIĆ JAČI OD PROBLEMA! Novak kroz buran meč do osmine finala Rolan Garosa (FOTO)
02. 06. 2023. u 14:22 >> 18:54
NESTVARNI NIKOLA JOKIĆ: Ono što Srbin radi ne može niko drugi na planeti!
NEVEROVATNU sezonu igra najbolji košarkaš današnjice, a novo sjajno izdanje očekujemo na večerašnjem meču Nagetsa i Maveriksa koji se sastaju u "Amerikan erlajns centru" dva sata posle ponoći.
23. 12. 2025. u 14:30
"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.
24. 12. 2025. u 19:50
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (0)