STIVEN DŽERARD IDE U TURSKU? Legendarni fudbaler blizu novog angažmana
LEGENDARNI engleski fudbaler Stiven Džerard mogao bi trenersku karijeru da nastavi u Turskoj.
Foto: EPA-EFE/MARTIN DIVISEK
Za bivšeg stratega Rendžersa i Aston Vile interesovanje je pokazao aktuelni šampion Turske, ekipa Trabzona. Ovu informaciju preneo je "Dejli Mejl".
Ovaj tim je tek šesti na tabeli sa 38 bodova i u poslednje četiri utakmice tamošnjeg šampionata upisao je jednu pobedi i tri poraza.
Trener Trabzona Abdulah Avdži ovu ekipu vodi od 2020. godine. Ipak, čini se da polako gubi poverenje uprave, te se Džerard nameće kao njegova zamena.
Prvak Turske naredni meč igra danas od 14 časova i dočekaće Adanu.
BONUS VIDEO: "STRAH JE ČUDO": Duljaj posle novog kiksa Partizana: Najgore je kad se izgubi samopouzdanje
Preporučujemo
SAKRAMENTO "LEŽI" NIKOLI JOKIĆU: Najbolji igrač današnjice obožava da igra protiv Kingsa
NOVO dominantno izdanje najboljeg košarkaša današnjice očekujemo na večerašnjem meču Sakramenta i Denvera koji se sastaju u "Golden 1 centru" četiri sata posle ponoći.
11. 12. 2025. u 13:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)