GOL KOJI JE ŠOKIRAO HUMSKU: Ovako je Javor treći put zatresao mrežu Partizana (VIDEO)

23. 10. 2022. u 20:52

PARTIZAN i Javor sastali su se u 16. kolu MozzartBet Superlige Srbije, a taj meč je od "već viđene pobede crno-belih" posle njihovog vođstva od 3:1, prerastao u senzaciju.

ГОЛ КОЈИ ЈЕ ШОКИРАО ХУМСКУ: Овако је Јавор трећи пут затресао мрежу Партизана (ВИДЕО)

Screenshot / TV Arena sport

Nakon što je bivši igrač Partizana, Lazar Nikolić, doneo prednost Ivanjičanima, prvo su uzvratili Bibras Natho i Slobodan Urošević, a onda u drugom poluvremenu i Marko Živković.

Međutim, sve je potom krenulo nizbrdo za domaćine. U 69. minutu se još jedan bivši igrač crno-belih, Petar Gigić, upisao u listu strelaca, a u 84. je rezervista Ivaničana, Luka Gojković, odličnim udarcem glavom doneo iznenađujućih 3:3 u Humskoj:

Završnicu utakmice Partizan - Javor možete uživo da pratite uz prenos na portalu "Novosti".

Bonus video: BRAVURE GOLMANA: Dragan Rosić odbranama na meču Radnički Niš - Crvena zvezda "nervirao" šampiona