ENGLEZ ŠOKIRAO NACIJU! Samo tri meseca pred Mundijal završio reprezentativnu karijeru
Nekadašnji as Mančester sitija i reprezentativac Engleske, Kajl Voker, završio je reprezentativnu karijeru samo tri meseca pre početka Mundijala.
Foto: Profimedia
Voker poslednji put nije bio pozivan još od juna 2025. godine, nakon prijateljske utakmice u kojoj je Engleska poražena od Senegala.
„Posle više od deset godina igranja za svoju zemlju, odlučio sam da se povučem iz reprezentacije. Nastupati za Englesku bila je najveća čast u mojoj karijeri i nešto na šta ću uvek biti ponosan. Hvala svim saigračima, trenerima, selektorima, navijačima i svima iza kulisa koji su bili deo ovog puta. Svaki huk sa tribina gurao je tim napred i jedva čekam da sada budem među navijačima koji će bodriti momke na Svetskom prvenstvu. Uspomene koje sam stvorio u dresu Engleske zauvek će ostati urezane u mom sećanju“, poručio je Voker na Instagramu.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"HAJDE DA POKVARIMO PLANOVE..." Nik Kalates pred meč Virtus - Partizan
10. 03. 2026. u 15:37 >> 15:27
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
HRABRO ZA NASTAVAK EVROPSKOG SNA: Vojvodina juri gol zaostatka na "Grupama areni"
Vojvodina će ove večeri na "Grupama areni" (20.15) pokušati da nadoknadi gol zaostatka protiv Ferencvaroša i izbori plasman u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Mađarski šampion iz prethodnih godina slavio je sa 2:1 u Novom Sadu, pa pred svojim navijačima ima lepu priliku da završi započeti posao i obezbedi dvomeč sa holandskim Tventeom.
16. 07. 2026. u 07:00
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)