ALEKSANDAR MITROVIĆ NASTAVLJA DA HARA ENGLESKOM: Ovako je srpski as produžio golgeterski niz (VIDEO)

23. 10. 2022. u 15:29

FULAM je "pokrenuo" Srbin: Aleksandar Mitrović je u grotlu čuvenog "Eland rouda", doma Lids junajteda, golom poveo svoju ekipu do važne premijerligaške pobede.

АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ НАСТАВЉА ДА ХАРА ЕНГЛЕСКОМ: Овако је српски ас продужио голгетерски низ (ВИДЕО)

Igrao se 27. minut kada je pri vođstvu domaćina srpski golgeter ponovo pokazao kakva je "vazdušna pretnja" i nakon kornera Andreasa Pereire utišao strastveni i bučni Lids.

Bio je to deveti gol u sezoni Srbina koji nastavlja da hara ostrvom.

Fulam je potom obezbedio nedostižnih 1:3 golovima Rida i Vilijana u 74, odnosno 84. minutu, pa je Lids na kraju uspeo samo da ublaži poraz - Samervil je u sudijskoj nadoknadi vremena postavio konačnih 2:3.

Mitrović i saigrači su ovom pobedom dospeli na sedmo mesto tabele Premijer lige, a Lids je u zoni ispadanja, 18.

BONUS VIDEO: SPECIJALNIM AVIONOM DO KATARA: Pogledajte kako izgleda avion za argentinske navijače