VELIKI USPEH ZVEZDINIH OMLADINACA: Crveno-beli eliminisali Omoniju u Ligi šampiona

05. 10. 2022. u 18:14

OMLADINCI FK Crvena zvezda pobedili su Omoniju na Kipru sa 2:1 i sa ukupnih 3:1 prošli u narednu fazu Lige šampiona.

ВЕЛИКИ УСПЕХ ЗВЕЗДИНИХ ОМЛАДИНАЦА: Црвено-бели елиминисали Омонију у Лиги шампиона

Izrabranici Zorana Rendulića će u sledećoj rundi elitnog takmičenja igrati sa holandskim AZ Alkmarom.

Idealno je Zvezda počela meč, pošto je posle prvog poluvremena imala vođstvo od 2:0, a golove su postigli Aleksej Vukičević i Luka Stojsavljević.

Domaćin je uspeo da smanji rezultat u 51. minutu preko Angelosa Nepitolua, ali ispostavilo se da je to bilo dovoljno samo da se ublaži poraz.

Zvezda je prvi meč ovih rivala u Beogradu pobedila sa 1:0 i tada je kao i danas strelac bio Stojsavljević.

BONUS VIDEO: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...