POSLEDNJE ZBOGOM! Poznato vreme i mesto sahrane dvojice bivših fudbalera Partizana
Prethodne dane obeležile su dve tužne vesti, o smrti Nebojše Vučićevića i Dragoljuba Jeremića, bivših fudbalera Partizana.
Foto: FK Partizan
Utakmica Superlige u Humskoj počela je minutom ćutanja, a naknadno su objavljene informacije o ispraćajima na večni počinak.
Povodom smrti Vučićevića komemoracija će biti održana sutra u restoranu JSD Partizan, sa početkom u 12 časova. Sahrana je zakazana za utorak na beogradskom groblju Lešće. Opelo će početi u 11.30, a sahrana pola časa kasnije.
Jeremić će biti sahranjen na groblju u Vrčinu sutra. Okupljanje u kapeli je planirano od 11.30, dok će opelo početi sat vremena kasnije.
Preporučujemo
"ŽIVOT NAM JE ZADAO NOVI UDARAC": Partizan se oprostio od Dragoljuba Jeremića
12. 03. 2022. u 13:01
TUGA U PARTIZANU: Preminuo Dragoljub Jeremić, bivši fudbaler crno-belih
12. 03. 2022. u 12:39
HAOS U HOLANDIJI: Fejnord na kraju preživeo! Meč prekidan, navijači pogodili golmana
13. 03. 2022. u 19:20
"ODBRANE ZA ZVEZDINU TITULU": Heroj Napretka sipa so na ranu Partizana
13. 03. 2022. u 18:40
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Ovo je njegova prva reakcija (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
30. 12. 2025. u 19:58
KAKO JE ČKALjA DOBIO STAN: Živeo sa porodicom u garsonjeri, a onda je usledila iznenadna poseta u novogodišnjoj noći
LEGENDARNI glumac i jedan od omiljenih komičara bivše Juge, Miodrag Petrović Čkalja zabavljao je generacije gledalaca. "Paja i Jare", "Kamiondžije", "Servisna stanica", "Ljubav na seoski način", Vruć vetar", "Put oko sveta" su samo neka od ostvarenja u kojima je igrao i izazivao kod ljudi jednu od lepših emocija - smeh.
01. 01. 2026. u 12:31
Komentari (0)