Tanjug

16. 02. 2022. u 10:20

FUDBALER Pari Sen Žermena Kilijan Mbape rekao je da još nije doneo odluku o tome gde će nastaviti karijeru, uprkos spekulacijama da je pristao da pređe u Real Madrid.

ДА ЛИ ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК РЕАЛАН? Мбапе два пута шокирао Реал

Pari Sen Žermen je sinoć u Parizu pobedio Real Madrid sa 1:0, u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona, a jedini gol postigao je Mbape u četvrtom minutu nadoknade vremena. On je prošao dva defanzivca Reala i doneo gol prednosti svojoj ekipi pred revanš u Madridu.

Njegov ugovor ističe na leto, a spekuliše se da će preći u Real.

- Igram za jedan od najboljih timova na svetu. Daću sve od sebe do kraja sezone. Nisam odlučio o svojoj budućnosti - rekao je Mbape posle utakmice za televiziju Movistar, preneo je Bi-Bi-Si (BBC).

Uprava pariskog kluba pokušaće da zadrži 23-godišnjeg francuskog reprezentativca.

Mbape je sinoć imao jedini šut Pari Sen Žermena u gol u prvom poluvremenu, a u 62. minutu izborio je jedanaesterac. Golman Reala Tibo Kurtoa odbranio je penal Lionelu Mesiju.

Revanš utakmica igra se 9. marta u Madridu.

BONUS VIDEO: VLAHOVIĆ NOVI REKORDER: Pet najvećih transfera srpskih fudbalera