NEKADA ZVEZDIN BISER, DANAS MAJSTOR ŠAHA: Pred njim drhte i velemajstori!
BIVŠI fudbaler Crvene zvezde Dejan Joveljić spojio je nespojivo - ljubav ka fudbalu i šahu.
Foto: N. Paraušić
Joveljić je svojevremeno važio za jednog od najvećih bisera srpskog fudbala. Preselio se 2019. godine iz Crvene zvezde u Ajntraht, a ovog leta u Los Anđeles Galaksi za 500.000 evra manje.
Ono što razdvaja njega od drugih fudbalera jeste ljubav ka šahovskoj igri. Na svoju ljubav ka taktičkoj igri podsetio je fotografijom sa jednog duela
FOTO: Printskrin/Instagram/joveljic
Da mu šah nije nepoznanica više je puta pokazao u raznim turnirima, a jednom prilikom je namučio i velemajstora šahovske igre Erika Hansena.
BONUS VIDEO
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
BILA VRHUNSKA SPORTISTKINjA: Sada vlada sajtom za odrasle (FOTO)
23. 12. 2021. u 17:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
HRABRO ZA NASTAVAK EVROPSKOG SNA: Vojvodina juri gol zaostatka na "Grupama areni"
Vojvodina će ove večeri na "Grupama areni" (20.15) pokušati da nadoknadi gol zaostatka protiv Ferencvaroša i izbori plasman u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Mađarski šampion iz prethodnih godina slavio je sa 2:1 u Novom Sadu, pa pred svojim navijačima ima lepu priliku da završi započeti posao i obezbedi dvomeč sa holandskim Tventeom.
16. 07. 2026. u 07:00
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)