ALVES SE PONUDIO BARSELONI: Brazilac želi nazad na "Kamp Nou", evo šta Katalonci misle o tome
BRAZILSKI fudbaler Dani Alves pokazao je veliku želju da se vrati u Barselonu.
Foto: EPA-EFE/FERNANDO BIZERRA JR
Ovaj desni bek ima 38 godina i od septembra kada je raskinuo ugovor sa Sao Paulom je slobodan u izboru nove sredine.
Iskusni igrač se ponudi Kataloncima. Novac mu nije u prvom planu, igrao bi za simboličnu cifru, ali čini se da ga Barselona ne želi.
Kako prenosi katalonska televizija "TV3", Alves se otvoreno ponudio Barseloni i želeo je da se vrati. Ipak, u klubu sa "Kamp Noua" žele da podmlađuju tim i smatraju da Brazilac nije više na vrhunskom nivou.
Za Barselonu je igrao od 2008. do 2016. godine i osvojio je tri Lige šampiona.
BONUS VIDEO: NOVAK ZAPEVAO "PUKNI ZORO"! Pogledajte snimak o kom priča Srbija, Đoković oduševio goste
Preporučujemo
MITROVIĆ NASTAVLjA DA REŠETA MREŽE: Pogledajte bombu srpskog reprezentativca (VIDEO)
16. 10. 2021. u 14:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KRAJ DRAME! ITALIJA IMA NOVOG SELEKTORA: Mančini ponovo na čelu "Azura"
VELIKA se prašina podigla prethodnih dana oko toga ko će preuzeti reprezentaciju Italije, a na kraju je izbor pao na dobro poznato lice, Roberta Mančinija, prenosi Fabricio Romano.
28. 07. 2026. u 13:53
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
KAMERA OSTALA UPALjENA: Pobegao od medveda na Tari na drvo, a onda ga je ugledao odozdo (VIDEO)
NA PLANINI Tara ljubitelji prirode su nedavno, prilikom šetnje, sreli medveda, objavljeno je u Fejsbuk grupi "Ljubitelji planine Tare".
26. 07. 2026. u 12:14 >> 13:15
Komentari (0)