PLAČI, ROKI, PLAČI... Srpkinja jednim potezom "ubila" Kristijana Ronalda
Srpska teniserka Olga Danilović oglasila se nakon poraza Slovenije od Portugalije u osmini finala Evropskog prvenstva.
Foto AP
Olga je poražena u prvom kolu Vimbldona, a istog dana je svoje učešće na velikom takmičenju završio i njen dečko Jan Oblak.
Iako je bio odličan protiv Portugalaca i uspeo kao kapiten da odvede svoj tim do produžetaka, a onda i do penal serije, Slovenija je izgubila.
Oblak je u 105. minutu odbranio jedanaesterac Kristijanu Ronaldu, ali ni to nije bilo dovoljno da ekipa Matjaža Keka dođe do četvrtfinala.
Ipak, Olga je ponosna na visokog golmana, a posebno na trenutak kada Ronaldo nije uspeo da dođe do pogotka sa bele tačke, zbog čega je ubrzo nakon toga zaplakao.
Foto AP
Teniserka je na Instagramu podelila fotografiju nastalu upravo u trenucima iz 105. minuta i na njoj se vidi momenat pre Oblakove odbrane.
Olga je uz fotografiju objavila srce i šešir kakav nose mađioničari.
BONUS VIDEO: TUČA NAVIJAČA NA EURO 2024: Albanci napali srpske navijače, ali kada se čulo "Juriš!" - nisu se dobro proveli
Preporučujemo
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 16:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)