GLUMAC PETAR BENČINA HITNO HOSPITALIZOVAN: Bio priključen na kiseonik, sada u stabilnom stanju
GLUMAC Petar Benčina zaražen je virusom korona, zbog čega je prekinuto snimanje filma "Toma".
Foto: Printskrin
Kako saznaju mediji, poznati glumac već nekoliko dana leži u KBC "Bežanijska kosa", gde se leči od upale pluća.
- Petar je u bolnicu primljen sa srednje teškim simptomima upale pluća. Neko vreme je bio priključen na kiseonik jer su merenja pokazala da mu je saturacija bila ispod granice normalnog. On je sada u stabilnom stanju, oporavlja se i nije životno ugrožen - kaže izbor blizak glumcu.
Njegova supruga, takođe glumica, Tamara Dragičević potvrdila je ove navode i izjavila da se Petar sada oseća stabilno.
(Alo)
Preporučujemo
BANETU LEČENjE I KUĆNI PRITVOR: Detalji sporazuma koje je sklopio poznati glumac
02. 12. 2020. u 06:50
IZGUBIO SUPRUGU I OCA, PRELEŽAO KORONU: Potresna ispovest našeg pevača
02. 12. 2020. u 10:37
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)