"A GDE JE TANJA SAVIĆ?" Draško Stanivuković zagrlio dve pevačice, jedno pitanje kopka sve (FOTO)
GRADONAČELNIK Banjaluke Draško Stanivuković je već nedeljama u fokusu javnosti zbog navodne veze sa pevačicom Tanjom Savić.
Foto: Tanjug/Dragan Kujundžić/Jutjub/HYPE TV
Pevačica Neda Ukraden je juče objavila fotografiju sa Stanivukovićem i pevačicom Anom Bekutom, uz poziv svima da prisustvuju dočeku Nove godine u Banjaluci, gde će nastupati njih dve.
On je nasmejan pozirao između dve poznate pevačice, a ispod fotografije su se nizali komentari.
"Zašto ne nastupa Tanja Savić?", "A gde je Tanja?", pitali su se mnogi u komentarima, ali i pohvalili to što će Neda Ukraden i Ana Bekuta pevati u Banjaluci.
BONUS VIDEO: BIVŠI NISU PROKOCKALI MOJE POVERENjE - Nataša Bekvalac o bivšim supružnicima
Preporučujemo
MILAN MARIĆ ODBRUSIO ANTIVAKSERKI: Ne zloupotrebljavajte decu za vaše morbidne porive
15. 12. 2021. u 11:05
OVO JE PRVA ŽENA NENADA ILIĆA: Otac Bake Praseta bio u braku sa poznatom voditeljkom
15. 12. 2021. u 10:26
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)