M:TEL OGLAŠIVAČ GODINE, JELENA TRIVAN OGLAŠIVAČKA LIČNOST GODINE U BIH: No Limit Advertising Festival 2024
Kompanija m:tel ostvarila je izuzetan uspeh na ovogodišnjem No Limit Advertising Festivalu, održanom 21. novembra 2024. godine u Sarajevu, osvojivši pet prestižnih nagrada koje potvrđuju njeno liderstvo u oglašivačkoj industriji.
Foto: Promo
m:tel je proglašen Oglašivačem godine, dok je kampanja „Ne zatvarajmo oči! Zaštitimo decu na internetu“ osvojila tri zlatna priznanja za najbolju kampanju u kategorijama dobrobit društva, integrisane kampanje i digital. Dodatno, Jelena Trivan, generalna direktorka kompanije, ponela je titulu oglašivačke ličnosti godine u BiH, čime je prepoznat njen izuzetan doprinos razvoju industrije i promociji društveno odgovornih vrednosti.
Nagrađena kampanja, koja je nastala u saradnji sa agencijom Aquarius, posebno je pohvaljena zbog svoje društvene važnosti i snažne poruke. Agencija Aquarius takođe je proglašena Agencijom godine, čime je još jednom potvrđena uspešna sinergija između kompanije m:tel i njenog kreativnog partnera.
„Ponosni smo na ova priznanja koja odražavaju posvećenost kompanije m:tel stvaranju komunikacija koje menjaju društvo nabolje. Posebno nam je drago što su prepoznati i naši napori u promociji sigurnosti dece na internetu, jer verujemo da oglašavanje treba biti sredstvo za pozitivne promene,“ izjavio je Stefan Ličina, šef Službe za odnose s javnošću kompanije m:tel.
Ove nagrade potvrđuju liderstvo m:tel-a u oblasti oglašavanja i njegovu predanost inovacijama, društveno odgovornim projektima i unapređenju komunikacije sa korisnicima. Kompanija m:tel nastavlja da pomera granice, kreirajući kampanje koje imaju trajni društveni uticaj.
Preporučujemo
HAPŠENjE U SRPSKOJ: Policajci našli kod osumnjičenog drogu i još mnogo toga
03. 03. 2026. u 23:40
VIRTUELNI MUZEJ ŠANSA ZA NOVI POČETAK BILEĆE: Nasleđe kao put u budućnost
03. 03. 2026. u 06:45
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)