NEBOJŠA VUKANOVIĆ UHAPŠEN: Poslanik priveden u Trebinju (VIDEO)
NEBOJŠA Vukanović, poslanik SDS-a u Narodnoj skupštini RS, uhapšen je danas u Trebinju, potvrđeno je medijima u Policijskoj upravi Trebinje.
Foto: BNTV
Nebojša Vukanović, poslanik u Narodnoj skupštini RS, I najglasniji opozicionar u Srpskoj uhapšen je danas u Trebinju, potvrđeno j u Policijskoj upravi Trebinje.
Iz policije su dodali da će više detalja biti saopšteno tokom dana.
Bojan Stević, predsednik Okružnog suda u Trebinju potvrdio je da je jutros njega i Milana Bosića, predsjednika Osnovnog suda u Trebinju, Vukanović izvrijeđao zbog čega je delovala i policija.
- Ispred Palate pravde u Trebinju još jutros rano dok smo ja i kolega okružni tužilac Žarko Milić bili ispred zgrade susreo nas je Nebojša Vukanović i počeo da vređa. Govorio nam je da smo korumpirani, da radimo onako kako nam vlast naredi, da na nas utiče mafija i da nas je odavno trebalo smeniti na šta smo mi ćutali. Tek kada sam izašao na pauzu sa kolegom predsednikom Osnovnog suda Milanom Bosićem i svratio u baštu hotela Platani da popijemo kafu ponovo se tu našao Nebojša Vukanović upućujući nam takođe neprimerene reči, rekao je Stević za "Nezavisne".
Očevici ispred hotela Platani tvrde da ih je Vukanović i psovao, a Stević nije želio davati više detalja.
On kaže da ovo nije prvi put da Vukanović sreće njega i njegove kolege i dobacuje im neprimerene reči.
(Avaz.ba)
Preporučujemo
U BOSNI I HERCEGOVINI 83 NOVOOBOLELIH: Od posledica korone preminulo 14 pacijenata
23. 05. 2021. u 17:00
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)