BROJKE OPET ALARMANTNE: U Brazilu od korome preminulo više od 1.200, zaraženo još 63.520 osoba

Танјуг

28. 01. 2021. u 00:13

U Brazilu su u poslednja 24 časa registrovana 1.283 smrtna slučaja povezana sa infekcijom korona virusom, a zabeleženo je još 63.520 zaraženih, saopštilo je danas ministarstvo zdravlja.

БРОЈКЕ ОПЕТ АЛАРМАНТНЕ: У Бразилу од короме преминуло више од 1.200, заражено још 63.520 особа

Foto: EPA

Brazil, u kojem je registrovano više od 220.000 smrtnih slučajeva, na drugom mestu u svetu je, odmah posle SAD, po broju preminulih od posledica infekcije korona virusom, navodi Rojters.

Prema podacima ministarstva zdravlja ove južnoameričke zemlje, od početka pandemije ukupno je obolelo skoro devet miliona ljudi.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

Ćerka Luke Modrića više liči na Luku Modrića - od Luke Modrića (FOTO)