ZAPAD TRAŽI DA KIJEV UBRZA KONTRAOFANZIVU: Ako Ukrajinci ne napreduju do kraja godine - mir pod ruskim uslovima
03. 10. 2023. u 17:38
NOVINAR Mark Temnicki je u članku za američko izdanje Hil izneo mišljenje da će, ukoliko Oružane snage Ukrajine do kraja godine ne postignu uspeh u kontraofanzivi, biti zaključen mirovni sporazum pod uslovima povoljnim za Rusiju.
Povezane vesti
PORUKA IZ BRISELA KOJA ODZVANJA: Sudbina Ukrajine zavisi od Amerike
GENERALNI sekretar NATO-a Mark Rute priznao je da Evropa nije u stanju da Ukrajini obezbedi oružje u neophodnom obimu i da se, bez američkog naoružanja, Kijev ne bi mogao održati u sukobu.
26. 01. 2026. u 17:47
ODLUKA IZ KIJEVA POTRESLA VRH VLASTI: Zelenski prelomio posle ključnog sastanka
VLADIMIR Zelenski je objavio da je sa ukrajinskim ministrom odbrane razgovarao o radu sistema protivvazdušne odbrane, navodi STRANA.ua.
17. 01. 2026. u 16:44
STARMER NEĆE SUSRET S PUTINOM: Evropski lideri predložili, Britanac odbio - Kremlj reagovao: "Destruktivan stav Londona"
BRITANSKI premijer Kir Starmer ne planira da razgovara sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, kako su to predložili francuski predsednika Emanuel Makron i italijanska premijerka Đorđa Meloni, rekao je u petak portparol Dauning strita.
16. 01. 2026. u 22:00
RUSIJA LANSIRALA SKORO 90 DRONOVA NA UKRAJINU TOKOM NOĆI: Napadnuti severni, južni i istočni delovi zemlje
UKRAJINSKA protivvazdušna odbrana (PVO) oborila je 63 ruska drona tokom noći, saopštile su Vazduhoplovne snage Oružanih snaga Ukrajine.
01. 12. 2025. u 09:32
"TO JE DIJABOLIČNO, TO JE SATANSKI" Milanović opleo po Zapadu zbog Ukrajine: NATO se širi seljački
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović nazvao je satanskim i nemoralnim delovanje zapadnih zvaničnika koji savetuju Ukrajinu da ne treba da prihvati mirovni plan koji nude američki predsednik Donald Tramp i Rusija.
26. 11. 2025. u 16:30
Najnovije iz rubrike
TRAMP UPOZORIO IRAN: "Imamo moćne brodove, nadam se da ih nećemo koristiti"
AMERIČKI predsednik Donald Tramp izjavio je da planira da razgovara sa Iranom usred rastućih tenzija.
30. 01. 2026. u 07:51
"MISLILA SAM DA RASKIDAMO..." Kako je Putin zaprosio prvu suprugu - LJudmila sve otkrila: "Smatrao je da nije dovoljno dobar..."
LjUDMILA i Vladimir Putin u braku su bili 30 godina, od 1983. do 2013, a Ljudmila je jednom prilikom ispričala kako ju je bivši suprug, predsednik Rusije zaprosio.
30. 01. 2026. u 07:45
NETANJAHU SAZVAO BEZBEDNOSNE KONSULTACIJE O IRANU: Čeka se Trampov odgovor
PREMIJER Izraela Benjamin Netanjahu sinoć je održao bezbednosne konsultacije sa najvišim savetnicima i vojnim zvaničnicima o "poverljivoj temi", a fokus je, kako saznaje Tajms of Izrael, na Iranu i mogućoj američkoj vojnoj akciji protiv te zemlje.
30. 01. 2026. u 07:39
(MAPA) TEHERAN POVLAČI CRVENU LINIJU: Svaki američki „ciljani udar“ od sada se smatra objavom rata punih razmera (VIDEO)
TEHERAN je prvi put javno i nedvosmisleno zatvorio prostor za takozvane „ograničene“ vojne scenarije koje Vašington poslednjih godina pokušava da nametne kao sredstvo kontrole eskalacije.
30. 01. 2026. u 07:00
SKANDAL Dok Tramp preti Evropi vojska SAD traži poštedu: Morali smo da zamolimo finske rezerviste da budu blagi sa američkim trupama
UPRKOS Trampovim izjavama o njegovim namerama da „zaštiti“ Grenland, američka vojska ima ograničene mogućnosti za operacije na Arktiku.
30. 01. 2026. u 06:45
Komentari (0)