PLJAČKA DOSTOJNA FILMA: Naoružani razbojnici ukrali milionski vredan nakit iz prodavnice Pijaže u Parizu (VIDEO)
NAORUŽANI razbojnici upali su danas u prodavnicu luksuznog švajcarskog brenda satova "Pijaže" u centru Pariza i pobegli sa nakitom vrednim između 10 i 15 miliona evra, saopštilo je parisko tužilaštvo.
Foto: Printscreen/Tviter/@FdoQuijano
Pljačka se dogodila u vreme ručka u prodavnici u Ulici Rue de la Paik u luksuznoj oblasti "Place Vendome", u kojoj se nalazi više zlatara, časovničarskih i radnji drugih luksuznih brendova, preneo je Rojters.
Istraga je u toku, a izvor blizak ovom slučaju rekao je da policija traga za trojicom osumnjičenih. Poslednjih godina u tom kraju Pariza zabeležen je niz oružanih pljački.
U maju prošle godine, naoružani lopovi su orobili prodavnicu satova "Šanel" i prodavnicu nakita u okolini, a zatim odjurili na motorima. Prodavnice "Bulgari" i "Šaumet" takođe su opljačkane poslednjih godina.
Preporučujemo
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)