SKANDAL U NEMAČKOJ: Šolc bio na žurci svoje partije na kojoj su devojke omamljene "drogom za silovanje"

Novosti online

09. 07. 2022. u 18:48

NAJMANjE osam devojaka drogirano je "drogom za silovanje" na privatnoj zabavi kojoj je prisustvovao nemački kancelar Olaf Šolc.

СКАНДАЛ У НЕМАЧКОЈ: Шолц био на журци своје партије на којој су девојке омамљене дрогом за силовање

Fot: AP

Kako navode nemački mediji, informacije su dobili od nekih predstavnika nemačkih socijaldemokrata.

Oko hiljadu ljudi bilo je na tradicionalnoj proslavi koju SPD priređuje pre letnjeg odmora.

Olaf Šolc još nije komentarisao ove vesti.

Portparol stranačkog kluba u parlamentu potvrdio je pisanje berlinskog dnevnika Tagesspiegela i dodao da je dosad potvrđeno devet žrtava.

Berlinska policija kazala je da istražuje teške telesne povrede pošto je 21-godišnja žena podnela prijavu.

- Savetujem svima kojih se to tiče da podignu tužbu - napisala je na Tviteru jedna od čelnica SPD-a Katja Mast.

Lider frakcije SPD u Bundestagu Matijas Martin napisao je poslanicima da je na zabavi „očigledno“ bilo napada uz upotrebu droge za silovanje, koja onesposobljava žrtve kako bi nad njima bilo izvršeno seksualno nasilje.

BONUS GALERIJA: Čečenski specijalci na defileu u Groznom

BONUS VIDEO: UNIŠTENA DVA AMERIČKA SISTEMA HIMARS - Ministarstvo odbrane Rusije objavilo snimak

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (8)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena