IZNENADNI AMERIČKI UDAR NA IRAN! Nova era "ratovanja" - zaplenjeni domeni saveznika Teherana
AMERIČKA vlada zaplenila je domene iranskih međunarodnih medija Pres TV i Al-Alam, zajedno sa jemenskim TV kanalom El Masira, koji vodi frakcija Huti.
Foto: Depositphotos
Posetioce ove tri veb adrese dočekalo je obaveštenje da su domeni zaplenjeni prema američkim zakonima koji dozvoljavaju civilno i krivično oduzimanje imovine koja potiče od "trgovine nuklearnim, hemijskim, biološkim oružjem, ili na osnovu proizvodnje, uvoza, prodaje ili distribucije kontrolisane supstance".
(Sputnjik)
Preporučujemo
BAJDENU NE IDE PO PLANU: Neće biti ostvaren očekivan procenat vakcinisanih do 4.jula
22. 06. 2021. u 18:55
NEMCI ODUŠEVLjENI PUTINOVIM TEKSTOM: "Zapad mora da mu veruje, to je ispravan put"
22. 06. 2021. u 15:40
ERDOGANOVA "NOVA ERA" S AMERIKOM: Ankara traži od SAD poštovanje suverenih prava
22. 06. 2021. u 12:23
SKANDAL! RAMA OBJAVIO SNIMAK RAZGOVORA SA TAČIJEM: "Srećna nezavisnost komadante, brate moj, grlim te mnogo i volim" (VIDEO)
PREMIJER Albanije Edi Rama objavio je snimak telefonskog razgovora sa bivšim vođom zločinačke OVK Hašimom Tačijem, koji se trenutno nalazi u pritvoru Specijalnog suda u Hagu, gde je optužen za ratne zločine i zločine protiv čovečnosti.
17. 02. 2026. u 20:01
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)