JECAJI ODJEKUJU GRADOM: Sahranjena lepa Adisa - telo devojke pronašli u šumi, porodica neutešna
TUZLA je danas na večni počinak ispratila Adisu Atiković, čije telo je pronađeno 2. juna u njenom automobilu nakon što je porodica prijavila njen nestanak.
Foto: printskrin
Rodbina, prijatelji, školski drugovi i kolege s fakulteta, okupili su se danas ispred kuće žalosti u Gornjoj Tuzli gde su u momentima najvećeg bola pokušali da nađu reče utehe za Adisinu majku Melahu, oca Zijada i brata Tarika.
Očajni roditelji, nemi od bola pogledom su pratili kovčeg sa svojom mezimicom, a ispred džamije u Gornjoj Tuzli niko nije mogao da sakrije suze.
Podstimo, Adisino telo pronađeno je u šumskom predelu naselja Ilinčica. Telo je pronađeno u automobilu marke "ford fiesta" oko 17 časova 2. juna.
Kako su pisali mediji, Adisa je od kuće otišla u ponedeljak uveče, a poslednji put je locirana u svom automobilu jedan sat iza ponoći.
Osim policije, za njom su tragali još i članovi porodice, prijatelji i Interventna služba spašavanja iz Živinica.
Preporučujemo
SKOČIO S DRUGOG SPRATA: Pacijent u Klinici za plućne bolesti u Tuzli počinio samoubistvo
05. 06. 2021. u 15:07
TRAGIČAN KRAJ POTRAGE: Adisino telo pronađeno u automobilu u šumarku kod Tuzle
02. 06. 2021. u 20:10
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (1)