TUČA ISPRED ĆEVABDŽINICE U NIŠU: Muškarac vređao radnicu, pa dobio udarac u glavu šipkom
DVA mlađa muškarca potukla su se u četvrtak oko 21 sat ispred ćevapdžinice "Mali vikend" u Ulici Nikole Pašića gde je jedan dobio povrede od udaraca šipkom.
Foto: D.N.
Kako saznajemo, muškarac star 48 godina je došao do ćevabdžinice želeći da uđe i kupi večeru, ali kako je radno vreme prošlo, on je počeo da vređa radnicu, da lupa da mu otvore vrata i polomio je staklo.
Posle par minuta on je zadobio udarac u glavu šipkom.
- Policiji je prijavljeno da je došlo do fizičkog sukoba dva lica i ispred jednog objekta je zatekla povređenog muškarca koji je prebačen u Urgentni centar u Nišu. Obavešteno je Osnovno javno tužilaštvo, a policija radi na identifikaciji lica koje je nanelo povrede - rekli su nam u niškoj policiji.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SRBIJA JE POČASNI GOST U PARIZU" Milanović pobesneo: Oni nisu ni u EU, ni u NATO, ni u Koaliciji voljnih
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da Srbija ima ulogu počasnog gosta na vojnom defileu u Parizu povodom Dana Bastilje, a da je Hrvatska počašćena što su je tamo pozvali.
03. 07. 2026. u 15:08
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)