KRAO TELEVIZORE IZ IZNAJMLJENIH STANOVA? U Novom Sadu uhapšen mladić iz Beške
NOVOSADSKA policija je uhapsila dvadesetčetvorogodišnjaka iz Beške, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivična dela krađa, teška krađa i utaja.
Ilustracija / Foto Depositphotos
On se sumnjiči da je pod lažnim imenom, na dan, iznajmio tri stana u Novom Sadu iz kojih je ukrao četiri televizora, te da je, zatim, ukradene televizore prodao preko oglasa. Takođe, sumnja se da je, iz još jednog iznajmljenog stana, ukrao oko četiri hiljade dinara, tako što je obio ormarić sa novcem.
Policija je, operativnim radom, rasvetlila sva ova krivična dela i pronašla osumnjičenog, kao i sva četiri televizora koji će biti vraćeni vlasnicima.
Protiv dvadesetčetvorogodišnjaka će biti podneta krivična prijava, u redovnom postupku.
Preporučujemo
POZNAT DOMAĆIN KUPA RADIVOJA KORAĆA: U Novom Sadu borba za "Žućkovu levicu"
27. 01. 2021. u 14:26
SIN NAJVEĆA RADOST: Barbara Bogdanović iz Novog Sada, iako teško bolesna, postala majka
27. 01. 2021. u 13:00
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)