LANČANI SUDAR KOD SREMČICE: Poginula jedna osoba, više lica povređeno
JEDNA osoba je poginula, a sedam je povređeno u stravičnoj nesreći na Ibarskoj magistrali kod skretanja za Sremčicu.
Foto: D. Dozet
Nesreća se dogodila nešto pre 17 časova, a u njoj su učestvovala četiri vozila.
Na lice mesta odmah su izašle vatrogasne ekipe koje su sekle automobil kako bi izvukli putnike.
(Informer)
Preporučujemo
ZBOG ČEGA JE UHAPŠEN GLUMAC VIDAKOVIĆ: Detalji hapšenja - policija razbila staklo i izvlačila ih iz kola
18. 07. 2020. u 16:16 >> 21:09
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)