ŠTA SE DEŠAVALO PRE UBISTVA: Sanja i Aleksandar bili u emotivnoj vezi, na mestu zločina pronađen kokain?
U stanu u stambenoj zgradi u Deligradskoj ulici u blizini Slavije ubijen je 51-godišnji Aleksandar O.
Novosti
Osumnjičena za zločin je Sanja R. (27), crnogorska državljanka koja je navodno sa ubijenim bila u emotivnoj vezi.
Kako nezvanično saznajemo, ubistvu je prethodila žestoka svađa i tuča. Takođe, na mestu zločina pronađen je alkohol i kokain.
Fotografije sa lica mesta pogledajte KLIKOM OVDE!
Preporučujemo
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (3)