ALEKSA SUTRA PRED TUŽIOCEM: Priznao da je ubio oca, babu i dedu - saslušanje zakazano u podne
U VIŠEM javnom tužilaštvu u Zaječaru za sutra je zakazano saslušanje Alekse Milojevića, osumnjičenog za ubistvo oca, babe i dede 6. juna u Knjaževcu.
Foto: Printskrin/Društvene mreže
Njegovo saslušanje je zakazano u podne, potvrđeno je u tom tužilaštvu.
Osumnjičeni je nakon hapšenja na saslušanju priznao izvršenje krivičnog dela, ali nije hteo detaljnije da iznese odbranu, jer je, kako je naveo, pod velikim stresom.
Milojević se sumnjiči da je 6. juna u 15.50 časova u porodičnoj kući u Knjaževcu vatrenim oružjem - lovačkim karabinom, lišio života svog oca Predraga (60), dedu Miloša (81) i babu Sarajevku (83).
Karabin je bio u legalnom posedu sada pokojnog Miloša.
BONUS VIDEO: "OSTAO SAM SA NjIM DOK POLICIJA NIJE STIGLA" Komšija trostrukog ubice iz Knjaževca za "Novosti"
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠE KOMŠIJE OKRENULE LEĐA UKRAJINI: Veliki šamar za Zelenskog
BUGARSKI ministar odbrane, Dimitar Stojanov, izjavio je danas da ta zemlja neće više da šalje oružje Ukrajini.
09. 06. 2026. u 15:10
HRVATSKA SE OPASNO NAORUŽAVA: Stiže francusko oružje, Zagreb modernizuje i nemačke haubice
HRVATSKA će, osim nabavke 18 novih samohodnih haubica "cezar" od Francuske, modernizovati i 14 postojećih nemačkih "pancir" haubica koje je kupila 2014. godine, proizlazi iz zajedničke izjave o pojačanoj saradnji nemačke i hrvatske vlade.
09. 06. 2026. u 12:21
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)