STUDIRAO FARMACIJU, OŽENIO SE OVE GODINE PA IZGUBIO ŽIVOT: Ovo je motociklista (28) koji je poginuo u Novom Sadu

27. 10. 2024. u 16:53

MOTOCIKLISTA star 28 godina koji je poginuo u Novom Sadu na Bulevaru oslobođenja je Miloš Z. rodom iz Iriga.

СТУДИРАО ФАРМАЦИЈУ, ОЖЕНИО СЕ ОВЕ ГОДИНЕ ПА ИЗГУБИО ЖИВОТ: Ово је мотоциклиста (28) који је погинуо у Новом Саду

foto: Fejsbuk

On je živeo na relaciji Novi Sad-Irig, a upravljao je motociklom marke Kavasaki rumskih oznaka.

Miloš Z. je studirao farmaceuti fakultet u Novom Sadu, a oženio se na leto ove godine. Sudeći po fotografijama na njegovom Fejsbuk nalogu, vidi se da je voleo motocikle, automobile i putovanja.

Podsetimo, danas oko 13:30 došlo je do teške saobraćajne nezgode na Bulevaru oslobođenja na uglu sa Bulevarom kralja Petra. U nezgodi taksija i motocikla, motociklista je bio teško povređen i bez svesti.

(Telegraf)

BONUS VIDEO: JEZIVA NESREĆA NA ČUKARICI: Autobusom prošao na crveno svetlo i udario policijsko vozilo

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

PUNI GORČINE I MRZOVOLJE: Ovo su TRI najnegativnija horoskopska znaka