PRETICAO KOLONU PREKO PUNE LINIJE: Prijava za nasilničku vožnju na putu Begeč - Futog

Љ.П.

28. 08. 2024. u 13:15

POLICIJSKA uprava u Novom Sadu je, 27. avgusta, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 447 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.

ПРЕТИЦАО КОЛОНУ ПРЕКО ПУНЕ ЛИНИЈЕ:  Пријава за насилничку вожњу на путу Бегеч - Футог

FOTO:MUP

Na ovom području, iz saobraćaja je isključeno 14 vozača i četiri vozila, a zadržana su dva vozača, jedan zbog ponavljanja ili nastavljanja vršenja prekršaja, a drugi zbog nasilničke vožnje, zatto što je na putu Begeč - Futog, preticao kolonu preko pune linije. Zadržani vozači biće privedeni sudiji za prekršaje.

U protekla 24 sata, na području Južnobačkog okruga, dogodile su se tri saobraćajne nesreće, od kojih dve na području Grada Novog Sada.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju