POGINUO MUŠKARAC U KRAGUJEVCU: Pao sa skele dok je popravljao krov na kući
MUŠKARAC D. Ž. poginuo je danas u Kragujevcu dok je popravljao krov na kući.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Kako saznajemo, muškarac je bio na skeli i pokušavao je da sanira štetu na krovu kuće u Ulici Božidara Maslarića, a onda je pao.
On je preminuo od zadobijenih povreda oko 15 sati, u bolnici u Kragujevcu.
BONUS VIDEO: DETE POGINULO U NOVOM SADU - Prvi snimak sa lica mesta - oluja odnela život
Preporučujemo
"OVAKO SE NE MOŽE VOZITI" Prizor za nevericu na Zrenjaninskom putu (VIDEO)
22. 07. 2023. u 07:53
"IDEMO NA REKLAME!" Maja u okršaju sa voditeljkom - program je prekinut, ali prekasno
22. 07. 2023. u 08:46
POZNATO STANjE POVREĐENIH U SUDARU KOD ČAČKA: Jedna osoba još uvek na dijagnostici
22. 07. 2023. u 14:22
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KREMLj REAGOVAO NA ULTIMATUM ZELENSKOG: Uskoro hitan sastanak Putina i Lukašenka
RUSKI predsednik Vladimir Putin i beloruski lider Aleksandar Lukašenko planiraju da se sastanu u bliskoj budućnosti i očekuje se da će razgovarati o ultimatumu koji je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski nedavno uputio Minsku, saopštio je Kremlj.
23. 06. 2026. u 08:02
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)