STARIJI MUŠKARAC PODLEGAO POVREDAMA: Još jedna žrtva saobraćajne nesreće kod Požege
JEDNA žena je poginula na licu mesta, stariji muškarac je od zadobijenih povreda preminuo u užičkoj bolnici, a mlađi muškarac koji je zadobio teške povrede u jutrošnjem udesu kod Požege trenutno je u užičkoj bolnici gde se vrši dijagnostika, saznaje se u užičkoj bolnici.
Foto:V.Mitrić
Direktor Opšte bolnice Dragan Damjanović potvrdio je da je pokušana reanimacija starijeg čoveka, ali da je on uprkos naporima lekara preminuo.
Udes se dogodio jutros na putnom pravcu Užice-Požega, u mestu Uzići.
Preporučujemo
STRAVIČNA NESREĆA KOD POŽEGE: Vozilo smrskano, povređene pokušavaju da izvuku iz njega
23. 03. 2023. u 09:27
POGINUO TRAKTORISTA KOD GORNjEG MILANOVCA: Vozilo se prevrnuo, telo poslato na obdukciju
22. 03. 2023. u 18:32
VARKA KOJA ZADAJE GLAVOBLjU: Samo 3% ljudi može pronaći dve životinje na slici
23. 03. 2023. u 07:30
"RAZGOVARAĆEMO SA NATO PARTNERIMA I UPOZORITI IH" Plenković u strahu zbog novih srpskih raketa: Ozbiljno oružje!
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)