SUDAR KAMIONA I AUTOMOBILA KOD ČAČKA: Teško povređeni mladić primljen na odeljenje intenzivne nege
STARI put Čačak–Kraljevo na kom se desio udes jedna je od kritičnijih tačaka, jer na toj deonici neretko dolazi do saobraćajnih nezgoda.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Meštani navode da je uzrok najčešće neprilagođena brzina uslovima na putu.
Na starom putu Čačak–Kraljevo u selu Zablaće došlo je do saobraćajne nezgode kada su se sudarili jedno putničko i jedno teretno vozilo.
U ovom udesu teško je povređen mladić star 24 godine.
On je hospitalizovan u Opštoj bolnici u Čačku.
(Alo)
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)