SAOBRAĆAJNA NESREĆA U KRUŠEVCU: Povređena jedna osoba od udarca vazdušnog jastuka
JEDNO lice povređeno je u udesu dva vozila koji se dogodio sinoć u Pećkoj ulici u Kruševcu.
Foto: J. S.
Do povređivanja je došlo usled kontakta sa vazdušnim jastukom, koji se u putničkom vozilu otvorio nakon sudara.
Povređeni je sanitetom prebačen do hitne pomoći.
Vatrogasci su brzo stigli na lice mesta, po dojavi o požaru na vozilu.
Intervenisala su tri vatrogasca-spasioca, koji su morali da seku haubu i skinu klemu sa akumulatora.
Preporučujemo
KAKO UŠTEDETI STRUJU: Pet jednostavnih trikova - važna je samo disciplina
29. 08. 2022. u 08:13
PET NAJLEPŠIH SRPSKIH ŽENSKIH IMENA: Vezuju nas za veru i tradiciju, a nose snažnu simboliku
28. 08. 2022. u 18:23 >> 18:29
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
"NIJE BILO LAKO IZDRŽATI": Rađen progovorio o razlozima za razvod od Ane i najtežem periodu
VATERPOLISTA Nikola Rađen bio je u braku sa pevačicom Anom Kokić sa kojom ima dve ćerke, od koje se razveo nakon jedanaest godina ljubavi, a sada progovorio o teškom periodu.
05. 12. 2025. u 07:50
Komentari (0)