PRONAĐENA I VRAĆENA IKONA SVETE PETKE: MUP u Surdulici rasvetlio krađu, osumnjičeni uhapšen

Д. Ристић

19. 04. 2021. u 14:00

PRIPADNICI Mup-a u Surdulici, su, hitrom akcijom, rasvetlili krađu ikone u Crkvi Svetog Đorđa u ovom mestu, saopštila je Policijska uprava Vranje.

ПРОНАЂЕНА И ВРАЋЕНА ИКОНА СВЕТЕ ПЕТКЕ: МУП у Сурдулици расветлио крађу, осумњичени ухапшен

FOTO: D. Ristić

Policija je pronašla i uhapsila četrdesetjednogodišnjeg muškarca iz Surdulice, osumnjičenog da je počinio ovo krivično delo. Sumnja se da je on ušao u crkvu i sa stola ukrao ikonu Svete Petke.

Policija je pronašla ukradenu ikonu i vratila je crkvi.

Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Vladičinom Hanu, policija će protiv četrdesetjednogodišnjaka podneti krivičnu prijavu, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično dela krađa.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".

28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21

Komentari (0)

Sve počinje od jednog momenta…