POSLE ČETIRI RAZBOJNIŠTVA: Uhapšen muškarac u Čačku
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Čačku uhapsili su M. K. (41) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio četiri razbojništva i razbojništvo u pokušaju.
D. Novković
Policija ga je uhapsila neposredno nakon što je, kako se sumnja, od radnice jedne apoteke, preteći joj razbijenom flašom, uzeo novac.
On se sumnjiči da je u prethodnom periodu, na isti način, uzeo novac i od radnika dve prodavnice i apoteke, kao i da je pokušao razbojništvo u kući pedesettrogodišnje žene.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Čačku.
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)