DRAMA NA ULICAMA NOVOG PAZARA: Filmska potera za motociklistom ulicama Novog Pazara
VOZAČ motocikla, D. I., rođen 2005. godine, izazvao je pravu filmsku poteru, sinoć oko ponoći, kada je, bežeći od policije, jurio centrom Novog Pazara, prolazeći između stolova u kafićima, izazvavši šok među prolaznicima.
Foto: Printskrin
U jednom trenutku ostvio je motocikl i nastavio bežati kroz ulice 28. novembra i Rifata Burdževića.
Policija ga je konačno sustigla u blizuni robne kuće "Maxi". Ispostavilo se da motocikl nije imao registarske tablice, niti je bio registrovan, a vozač, pored toga što nije imao položen vozački ispit, nije imao ni isprave kod sebe. Mladić je uhapšen, a građani u šoku prepričavaju ovaj događaj.
Preporučujemo
KRVAVI OBRAČUN ZBOG PARKINGA U OBRENOVCU: Istraga za pokušaj ubistva i tuču
14. 12. 2025. u 12:37
DEVOJKA PALA SA ČETVTOK SPRATA U VELIKOM MOKROM LUGU: Hitno prebačena u Urgentni centar
14. 12. 2025. u 07:22
UTRČAO KRVAV U PICERIJU, MOLIO ZA POMOĆ: Dečak (14) izboden na Voždovcu
13. 12. 2025. u 23:20
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)