PRIVEDENA DVOJICA VOZAČA: Vozili pod uticajem droga
POLICIJA je u Beogradu iz saobraćaja isključila dvojicu vozača koji su bili pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, saopštio je danas MUP.
Foto: B. Marčeta
Nešto posle ponoći na Voždovačkom kružnom putu policija je zaustavila 18-godišnjeg vozača automobila "mazda 6" koji je, kako je utvrđeno droga testom, upravljao vozilom pod dejstvom kanabisa, amfetamina i kokaina.
Oko 23.10 časova, na raskrsnici ulica Toplice Milana i Čazmanske, saobraćajna policija je zaustavila vozača (24) automobila „fijat stilo“ koji je takođe upravljao pod dejstvom kokaina i kanabisa.
Vozači su zadržani u službenim prostorijama policije i protiv njih će biti podnete odgovarajuće prekršajne prijave.
Preporučujemo
PLjAČKAO PO BEOGRADU: Dolijao osumnjičeni za više krađa i falsifikovanja
22. 09. 2021. u 11:41
HAPŠENjA U MALOM ZVORNIKU: Zbog teške krađe slobode lišena dva lica
21. 09. 2021. u 15:17
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)