PRSKAO ŽENE SUZAVCEM: Uhapšen osumnjičeni za napade u Zemunu
POLICIJA je brzim i efikasnim radom identifikovala i uhapsila N. Ž. (33 godine) koji je osumnjicen da je u prethodna 2 dana u Krajiškoj i okolnim ulicama u Zemunu, bez ikakvog povoda napao i suzavcem poprskao 3 osobe ženskog pola.
Foto Depositphotos
Nakon prijave događaja, policijski inspektori iz Zemuna brzo su identifikovali i priveli osumnjicenog za 3 napada. Pronađen je biber sprej kod njega. Utvrđeno je da je u pitanju psihički obolela osoba, koja je po nalogu tužilaštva prevezena u psihijatrijsku ustanovu na veštačenje.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)